O mnie
Witam,
Jestem absolwentką kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka na Wydziale Nauk o Żywności i Rybactwa Akademii Rolniczej w Szczecinie (aktualnie Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny), które ukończyłam z tytułem mgr inż. ze specjalizacją w Fizjologii Żywienia. Od tego czasu (hobbystyczynie, nie zawodowo) staram się edukować ludzi pod kątem żywienia. Opiekuję się i doradzam w różnych aspektach żywieniowych: kobiety w okresie ciąży, kobiety w okresie okołomenopauzalnym, dzieci w wieku przedszkolnym, osoby z nadwagą i otyłe, osoby z zaburzeniami metabolicznymi (hipercholesterolemia, dna moczanowa, cukrzyca, miażdżyca, zespół polimorficzny x). Od innych odróżnia mnie to, że nie tylko udzielam wskazówek ale również edukuję, tak aby moi podopieczni przede wszystkim rozumieli jak zdrowo się odżywiać i nie musieli martwić się w przyszłości o swoje zdrowie. Tak aby jedli z głową - mądrze i zdrowo :)
Przypominam, że mój blog nie jest traktatem ani projektem naukowym, a podejście do własnego zdrowia i diety winno być zawsze kwestią indywidualną. Blog jest sumą moich przemyśleń i stale zdobywanej i poszerzanej wiedzy.
Blog nie jest również blogiem kulinarnym, często przepisy są więc zapożyczane.
Zapraszam do kontaktu ze mną na zgzercy@gmail.com, chętnie udzielę porady.
Zapraszam też do mojego profilu na facebooku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mile widziane komentarze. Można komentować jako Anonimowy, jednak miło by mi było, gdyby osoby komentujące zostawiały chociaż nick lub inicjały, albo same imiona :) Można to zrobić wybierając rozszerzenie "komentarz jako: Nazwa/adres URL" i wpisując nick w okienko "nazwa" i klikając "Dalej" :)