czwartek, 14 marca 2013

Pomyśl zanim zjesz!Drodzy Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością, pasją i nierzadko humorem chciałabym przedstawić Wam prawdę o tym, co dla naszego ciała i zdrowia najważniejsze - prawdę o żywności. Moim celem jest nie tylko informowanie, ale również zaszczepienie choćby odrobiny tej pasji w każdym z Was. Od lat interesuję się zagadnieniami związanymi z wpływem żywności na zdrowie i życie ludzi. Całą tą wiedzą chciałabym się z Wami Drodzy Czytelnicy podzielić.
Jak wskazuje nazwa bloga, moim celem jest zainspirowanie ludzi do tego by jedli "z głową" czyli zdrowo!!! Chciałabym więc zaprosić Was bardzo serdecznie do "Krainy Zdrowia i Witalności", do której ścieżkę postaram się Wam jak najbardziej uprościć.

Zachęcam do regularnych spotkań z moim blogiem. Znajdziecie tu porady, przepisy, ciekawostki i wszystko to, co niezbędne by ponownie odkryć w sobie siłę i witalność!!!

Zapraszam do czytania moich artykułów.

Izabela

3 komentarze:

  1. Iza masz we mnie czytacza :) Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki kochana! Na pewno nie stracisz, a dużo zyskasz :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie mogę się doczekać twoich tekstów :-)

    OdpowiedzUsuń

Mile widziane komentarze. Można komentować jako Anonimowy, jednak miło by mi było, gdyby osoby komentujące zostawiały chociaż nick lub inicjały, albo same imiona :) Można to zrobić wybierając rozszerzenie "komentarz jako: Nazwa/adres URL" i wpisując nick w okienko "nazwa" i klikając "Dalej" :)